Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] piszczące ogrzewanie.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] piszczące ogrzewanie.

    SS, również najlepszego chyba jednak będzie flacha na spocie :twisted: BTW, nie chciałby się ktoś wybrać na SCP 6 września? "Dysponuję" jednym biletem dla kierowcy z samochodem. Miałem jechać, ale są rzeczy ważne i ważniejsze a poza tym grafik jest nie po mojej myśli.
    www.autoszybykarad.pl

  • #2
    [O2] piszczące ogrzewanie.

    Witam, tak jak w temacie - przy załączonym ogrzewaniu w momencie kiedy auto schodzi z obrotów z prawej strony dobiegają "piski". Podobny problem opisano na forum O1 -> tutaj, zakładam, że przyczyna jest ta sama - spróbuję przesmarować ustrojstwo. Czy ktoś z obecnych dobierał się do wentylatora w O2 ? zastanawiam się czy droga dostępu i sam mechanizm wygląda podobnie.

    Komentarz


    • #3
      Witam
      Z tego co pamiętam to tak samo. Trzeba zdemontować schowek i wentylator. Podejrzewam że łożyska się wysypują i gdzieś to obciera. Mam u siebie nagrzewnicę z pękniętą obudową, silniczek powinien być ok. Jak coś to pisz.
      Wyprzedaż garażowa
      Różności od książek przez budowlankę po części moto

      https://sprzedajemy.pl/oferty-uzytko...e=60&offset=60

      Większość ofert dla OCP do negocjacji :P

      Komentarz


      • #4
        Forum - Octavia Club Polska

        Tu masz opisane co to może być i jak wyjąć wentylator.

        Komentarz


        • #5
          U mnie także piszczało. Troszkę smaru na trzpień silnika dmuchawy załatwiło sprawę.

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez arkady
            U mnie także piszczało. Troszkę smaru na trzpień silnika dmuchawy załatwiło sprawę.
            Odkopię, możesz przybliżyć jak to zrobić?

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X